Connect with us

Sporti

Edin Dzeko: Kam dalë pozitiv me Covid, jam mirë dhe nuk kam simptoma

Published

on

Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko ka njoftuar se ka dalë pozitiv me coronavirus në testet e fundit.

Mungesa e boshnjakut është lajm i keq për trajnerin Paulo Fonseca, i cili do të luajë në fundjavë ndaj Genoas.

“Përshëndetje të gjithëve”, shkroi ai në Instagram.

“Fatkeqësisht jam pozitiv me COVID-19 dhe siç e dini, unë duhet të respektoj periudhën e karantinës”.

“Unë dua të siguroj të gjithë ata që më njohin, se për fat të mirë nuk kam simptoma të veçanta”.

“Për disa ditë do të detyrohem të qëndroj larg nga shokët e mi të skuadrës, por me mendjen dhe zemrën time do të qëndroj me ta, duke filluar të dielën. Forca Roma!”, ka shkruar Dzeko.

Dzeko do të humbasë ndeshjen kundër Genoa përpara pushimit të kombëtareve dhe nuk do të jetë në gjendje të udhëtojë në vendin e tij këtë muaj.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending