Connect with us

Lajme

Edhe sot tërmet në Shkup

Published

on

Nata e mbrëmshme ishte pothuaj se e qetë, pas tërmeteve të vazhdueshme që dridhen kryeqytetin dhe rrethinën e tij

Por, edhe mëngjesin e sotëm nuk munguan dridhjet. Një tërmet prej 2.9 ballë sipas shkallës “Ritherit”, goditi Shkupin në ora 08:10 minuta. Ndërsa mbrëmë rreth orës 20 u regjistruan dy dridhje, njëra prej 2.4 ballë e përcjellë nga një më e fuqishme prej 4 ballë sipas “Rihterit”, shkruan TV21.TV

Si pasojë e dridhjeve të vazhdueshme, një numër i konsiderueshëm i ndërtesave kanë pësuar dëme, si çarje të murit dhe rrënje të fasadave./21Media

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending