Connect with us

Sporti

Edhe një yll pritet të largohet nga United

Jose Mourinho si duket nuk po arrinë të nxjerrë më të mirën nga futbollistët e tij te Manchester United.

Published

on

Pas paralajmërimeve për një largim të mundshëm të Wayne Rooney, Memphis Depay dhe Morgan Schneiderlin, kësaj liste duket se po i shtohet edhe ylli armen, Henrikh Mkhitaryan.

27-vjeçari u bashkua me gjigandin nga Old Trafford në verën e fundit, mirëpo tashmë e dy muaj nuk është paraqitur në fushë për këtë klub. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending