Connect with us

Sporti

Edhe një kandidat për trajner te Interi

Zhvillime të reja në kampin zikaltër për pankinën e Interit. Skuadra italiane vazhdon të kërkojë trajnerin e ri pas përjashtimit të De Boer.

Published

on

Ish-trajneri i Villarrealit, Marcelino, ka dalë si favorit për pankinën dhe do të nënshkruajë një kontratë deri në vitin 2019. Sipas “Sky Sport”, grupi “Suning” gjithashtu është takuar me Zolan sot.

“Marca” shkruan se Marcelino ka kërkuar Zolan në staf që t’i ndihmojë në përshtatje dhe në komunikim me ekipin”.

Zola mund të marrë rolin e zëvendës-trajnerit, por nuk është e përjashtuar as hipoteza që ai të jetë trajneri i parë. Ish-ylli i Parmas, Cagliarit dhe Chelsea-t ka përvojë të kufizuar në drejtim, duke qenë zëvendës-trajner i Pierluigi Casiraghi te Italia U-21.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending