Connect with us

Lajme

Edhe në Deçan do të lexohet deklarata e pavarësisë së Çamërisë

Shpallja e pavarësisë së Çamërisë pritet të shpallet në ora 14:00. Për këtë arsye, në Deçan janë mbledhur anëtarë të Ballit Kombëtarë të Kosovës.

Published

on

Deklarata e shpalljes së pavarësisë do të lexohet në të njëjtën kohë edhe në këtë takim. Kështu kanë bërë të ditur për Indeksonline anëtarë të Ballit Kombëtarë të Kosovës.

Në takim po marrin pjesë kryetari Selmon Berisha, nënkryetari Hasan Sala dhe bashkëpunëtorë tjerë të Ballit Kombëtarë./Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending