Connect with us

Lajme

Edhe Merkel përkrah Clintonin

“Fitorja e Hillary Clinton, është një hap drejt krijimit të barazisë gjinore në mesin e liderëve botërorë.”

Published

on

Kancelaria gjermane, Angela Merkel, tha sot pas takimit me kryeministres norvegjez, Erna Solberg se fitorja e Hillary Clinton, është një hap drejt krijimit të barazisë gjinore në mesin e liderëve botërorë.

Kryeministrja norvegjeze tha se Clinton do të fitojë dhe fushata e saj ishte “frymëzuese për gjithë gjinin femërore për të parë se politika nuk është diçka që i përket vetëm burrave.”/Lajmi.net/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending