Connect with us

Lajme

Edhe Azem Vllasi rehatohet në Qeveri

Published

on

Avokati i njohur Azem Vllasi, dikur politikan me funksione të larta, tani e tutje do ta ketë edhe një pozicion të ri.

Vllasi do të jetë këshilltar i jashtëm i Ministrit të Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj.

 TV Dukagjini merr vesh nga burime të tij se Vllasi do të jetë i ngarkuar vetëm me çështje të Bosnjë dhe Hercegovinës dhe tashmë i janë përcaktuar detyrat por pa i specifikuar ato.

“Hoxhaj e ka emëruar Vllasin si këshilltar të jashtëm për Bosnjën dhe do të ketë disa detyra specifike. Ministri e ka menduar se Kosova mund të përfitoj edhe më shumë e veçmas politika e jashtme në raport me Bosnjën për shkak të përvojës së Azem Vllasit dhe kontakteve që ai ka”, i ka thënë burimi Dukagjinit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending