Connect with us

Sporti

E tmerrshme: Tifozi bie nga tribunat në Superligën e Zvicrës (Foto)

Një incident dramatik ka ndodhur në ndeshjen e Superligës së Zvicrës mes Thun dhe Sion.

Published

on

 Gjatë kësaj ndeshje, një tifoz ka rënë nga tribunat e stadiumit, nga një lartësi afër 3 metra, shkruajnë mediet në Zvicër, përcjell lajmi.net.

Raportohet se pas rrëzimit, tifozi menjëherë është dërguar në spital.

tijjsjsj

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending