Connect with us

Sporti

E tmerrshme: Shikoni foton prekëse të talentit kosovar të mbuluar me lloç

Infrastruktura është padyshim “kanceri” i futbollit kosovar.

Published

on

Fushat futbollistike janë të mbuluara më shumë me lloç se me bari, në këto ditë vjeshte.

Këtë e dëshmon më së miri fotoja e mëposhtme e talentit Redon Bejta.

Ajo është realizuar në këtë fundjavë dhe duhet të jetë një mesazh i fuqishëm për Federatën e Futbollit të Kosovës, që të mos lejojë zhvillimin e ndeshjeve në terrene të tilla.

lloqi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending