E tmerrshme: Rrahja në mes të dy grave, njëra shtatzënë (Video)

Periskopi.com Lajme

Pasagjerët në një tren kanë parë horror me sytë e tyre për derisa dy gra njëra shtatzën, janë përleshur fizikisht dhe verbalisht me njëra tjetrën, shkruan DailyMail, transmeton Periskopi.

Përleshja zgjati për 8 minuta, kur njëra nga gratë ndalon dhe e kontrollon veten nëse është duke i dalë gjak nga fytyra, por menjëherë goditet prap nga gruaja tjetër në fytyrë.  Motivet ende nuk dihen./Periskopi/

Shpërndaje në: