Connect with us

Sporti

E tmerrshme: Robin Van Persie humb njërin sy përjetësisht (VIDEO)

Futbollisti i Fenerbahce, Robin Van Persie ka pësuar një lëndim të tmerrshëm në sy gjatë ndeshjes me Akhisar Belediyesport.

Published

on

Raportimet e fundit nga Turqia thonë se ish-ylli i Manchester United dhe Arsenal nuk është në koma, por që ka humbur të pamurit në syrin që lëndoi.

Ai është parë i gjakosur në momentin që është larguar nga fusha, e më pas edhe nga stadiumi, transmeton Klan Kosova.

https://www.youtube.com/watch?v=PRq5rvSJm5w

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending