Connect with us

Lajme

E tmerrshme: Qeni i policisë kafshon të dyshuarin me pranga në duar (Video)

Published

on

Momenti i pabesueshëm kur tre oficer policie kanë lejuar që qeni të shqyej krahun e një njeriu, përderisa ata ishin duke e mbajtur për këmbësh këtë njeri.

I dyshuari i arrestuar në San Diego, Kaliforni, u la me një plagë të madhe të hapur, pasi qeni e sulmoi atë e përderisa oficerët nuk jepen asnjë komandë të vetëm për qenin për ta ndaluar atë, transmeton Indeksonline.

Angel Nunez, i cili ishte rrugës për në punë e ka kapur këtë moment dhe pastaj e ka postuar në Facebook.

“Ky oficer nuk e kishte nën kontroll qenin e tij”, ka shkruar ai.

Dyshohet se i arrestuari ka qenë në bisedë me policinë, përderisa është e paqartë e çfarë ata folën për para se qeni të sulej mbi të, duke e shtrirë për tokë.

Por, pas kësaj vijnë edhe dy oficerë të tjerë të cilët ia mbajnë këmbët të dyshuarit, përderisa qeni ende është duke ia kafshuar dorën.

Sic shihet ata nuk e kishin nën kontroll qenin dhe nuk bënin asgjë për ta ndalur./Indeksonline/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending