Connect with us

Lajme

E tmerrshme: Nëna Injekton me heroinë tre fëmijët e saj

Një nënë 24-vjeçare është akuzuar për keqtrajtim kriminal dhe sulm të fëmijëve, pasi gjykata kishte dëgjuar se ajo u ka injektuar heroinë tre fëmijëve të saj.

Published

on

Këtë gjë, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, Ashlee Hutt, e kishte bërë tek djali i saj gjashtë-vjeçar, një vajzë katër vjeçare dhe një dyvjeçare – duke e quajtur atë si një “lëng për gjumë” apo një “ilaç për tu ndjerë mirë”.

Shërbimet e mbrojtjes së fëmijëve në shtetin e Uashingtonit kanë thënë se kishin parë shenjat e injeksionit të heroinës në trupin e vajzës më të vogël.

Një muaj më vonë, i biri u intervistua ka përshkruar se si ishte injektuar “me një përzierje të pluhurit të bardhë dhe ujë – injektim i bërë me një gjilpërë”.

Po siç shkruajnë mediat e huaja, substanca është përdorur edhe për motrat e tij dhe fëmijët zakonisht kishin rënë në gjumë pas injektimit.

Edhe i dashuri i saj, Mac McIver, tanimë i arrestuar përballët me të njëjtat akuza.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending