Connect with us

Lajme

E tmerrshme: Në Rapçë të Dragashit ujku shqyen zagarin, i lë vetëm kokën (Foto)

Në fshatin Rapçë të Dragashit, në afërsi të kufirit Kosovë –Shqipëri ujku ka shqyer zagarin e gjahtarit dhe ja ka lënë vetëm kokën.

Published

on

Gjahtari i nacionalitetit goran nga Rapça e Dragashit, Nedžip Šemsidini,  në facebook ka postuar videon e titulluar “Ujqit tërbohen” (boshnjakisht “Vuci haraju”) ku shihet se si ujku e ka shqyer dhe ka ngrënë tërë trupin e zagarit të gjahut dhe i ka lënë vetëm kokën. Vërtet e tmerrshme!

Në fshatin Rapçë të Dragashit jetojnë banorët e nacionalitetit goran. Fshati gjendet  rreth 30 km larg nga Prizreni. Nga perëndimi kufizohet me Malin e Koritnikut që kufizon me Kukësin (Shqipërinë). Nga ana veriore e lindore kufizohet me trevën e Opojës të banuar me shqiptar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending