Connect with us

Sporti

E tepërt ajo që Mourinho po bën me Schweinsteiger

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka njoftuar se mesfushori Bastian Schweinsteiger nuk do të përfshihet në skuadër, edhe nëse Paul Pogba mungon ndaj Swanseas.

Published

on

Është raportuar shumë nga mediat angleze se gjermani do të aktivizohej në vend të francezit, i cili pësoi një dëmtim në sfidën e mbrëmshme ndaj Fenerbahces, mirëpo një gjë e tillë si duket nuk do të ndodhë.

“Jo, jo”, deklaroi Mourinho rreth mundësisë së përfshirjes së 32-vjeçarit në skuadër.

“Jam unë ai që vendos dhe kam vendosur që jo. Ai është duke stërvitur me ekipin që tri ose katër ditë. Nuk është i gatshëm të luajë futboll në atë nivel, është herët për të”, shtoi portugezi. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending