E tepërt ajo që Mourinho po bën me Schweinsteiger

Është raportuar shumë nga mediat angleze se gjermani do të aktivizohej në vend të francezit, i cili pësoi një dëmtim në sfidën e mbrëmshme ndaj Fenerbahces, mirëpo një gjë e tillë si duket nuk do të ndodhë.

“Jo, jo”, deklaroi Mourinho rreth mundësisë së përfshirjes së 32-vjeçarit në skuadër.

“Jam unë ai që vendos dhe kam vendosur që jo. Ai është duke stërvitur me ekipin që tri ose katër ditë. Nuk është i gatshëm të luajë futboll në atë nivel, është herët për të”, shtoi portugezi. /Periskopi.com

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION