Connect with us

Lajme

E rrahin familja e burrit, ja arsya pse (Video)

Published

on

Një grua në Katalëi të Punjabit është rrahur nga familja e burrit të saj për shkak se ka lindur një vajzë.

Sipas medieve lokale të Indisë, thuhet se gruaja me emrin Meena Kashyap 35 vjeçare është sulmuar nga familja e burrit të saj për shkak se ajo ka lindur një bebe të gjinisë femër, shkruan Periskopi.

Në videon e më poshtme shihet Meena duke bërtitur për derisa janë duke e goditur me shkop të hokejit të cilët besohet se janë kunati i saj dhe një shok i tij.

Familja e burrit të saj kanë dëgjuar se Meena është ankuar për shkak të trajtimit që ata i kanë bërë në muajin prill të këtij viti./Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending