Connect with us

Lajme

E përdhunon dy herë vajzën 14 vjeçare

Një person me inicialet I.M. nga Koçani ka përdhunuar një vajzë 14-të vjeçare, ndërsa rastin e ka paraqitur dje nëna e vajzës S.M.(31).

Published

on

Siç kumtoi policia maqedonase, ngjarja ka ndodhur pardje, kur I.M së pari e ka dërguar vajzën  në vendin “Gumata”  në afërsi të fshatit “Gërdovci, e ka nxjerrë nga automjeti dhe me përdorimin e dhunës e ka zhveshur dhe e ka prekur nëpër trup. Më vonë, e ka dërguar në periferinë e qytetit, ku në automjet, në mënyrë të ngjashme e ka kryer veprimin e njëjtë.

E mitura është mbrojtur dhe është munduar ta largojë I.M. njëkohësisht duke kërkuar ndihmë.

Ndërmerren masa për zbardhjen e tërësishme të rastit.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending