Connect with us

Sporti

E pabesueshme, Ronaldo ka më së shumti armiq në këtë shtet

Ish-futbollisti i Portugalisë, Paulo Futre thtoë se Cristiano Ronaldo ka shumë armiq në Portugali.

Published

on

Ai i quan të turpshme thirrjet ‘Messi, Messi’ të cilat i kishin bërë disa njerëz jashtë një hoteli ku gjendej Ronaldo.

“Cristiano është portugez, ai i ka bërë të gjitha, është kampion i Evropës, por ka shumë armiq në Portugali për mënyrën si është”, deklaroi Futre.

“Ai është shumë direkt dhe krijon shumë armiq në vendlindjen e tij. Ekzistoi një kohë ku shumë prej tyre brohorisnin ‘Messi, Messi, Messi’, jashtë hotelit të ekipit të Portugalisë që ishte e turpshme”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending