Connect with us

Lajme

E pabesueshme por Trump i është afruar Shtëpisë së Bardhë, 232 – 209

Donald Trump është shumë afër zgjedhjes president i SHBA-së. Ai ka siguruar 232 vota elektorale dhe i duhen edhe pak për të arritur minimumin e kërkuar prej 270 votash.

Published

on

Republikani Donald Trump ngadalë po i afrohet 270 votave të kërkuara për t’u zgjedhur president i SHBA-së. Ai ka tani 232 vota elektorale dhe i duhet shumë pak për ta arritur cakun e kërkuar.

Trump fitoi Georgian, gjersa betejë e ashpër ndërmjet demokrates Clinton e Trump po zhvillohet për Michiganin.

Aktualisht Clinton ka 203 vota elektorale. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending