Connect with us

Sporti

A e mbështesin Mourinhon lojtarët e Man Utd?

Mesfushori i Manchester United, Marouane Fellaini ka folur për raportet e trajnerit Jose Mourinho me lojtarët e kësaj skuadre.

Published

on

Belgu thotë se futbollistët e gjigandit nga Old Trafford e mbështesin portugezin, i cili është kritikuar shumë kohëve të fundit për formë dhe rezultate të dobëta të skuadrës.

“Çdo lojtar i beson atij, filozofinë e tij dhe ne duhet ta ndjekim atë. Ne kemi besim atë,” tha Fellaini.

“Ai është këtu për të fituar gjëra. Ai është një menaxher shumë motivues, ai dëshiron të fitojë, dhe kjo është ajo që ne kemi nevojë”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending