Connect with us

Lajme

E lë Gjermaninë dhe vjen në Kosovë, thotë: Më mirë bari, sesa president a kryeministër

Published

on

Ai thotë se punën prej bariu nuk do ta ndërronte as me postin e presidentit a të kryeministrit. Këto ishin fjalët e para të Rrahman Çerkezit posa e takuam.

U kthye nga Gjermania ku jetoi e punoi për 15 vjet radhazi, vetëm që të kujdeset për kafshët që gjyshi i tij i la si trashëgim. Kujdeset për lopët, delet e kuajt. Por, për kuajt ka një dashuri të veçantë. Gjermania i ofroi para, por ndjenja që ia dhurojnë kuajt këtu thotë se nuk blihet me asgjë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending