Connect with us

Lajme

E konfirmuar: Shkon në pesë numri i të vrarëve në sulmin e Vjenës

Published

on

Transmetuesi publik austriak thotë se personi i katërt ka vdekur nga sulmi në Vjenë.

ORF ka raportuar se tani janë katër civilë që kanë vdekur.

Bëhet e ditur se viktima është një grua.

Nga katër viktimat civile dy janë meshkuj dhe dy femra.

I vdekur pas sulmit mbeti edhe sulmuesi i cili u vra nga policia.

Shtatë persona të tjerët janë në një gjendje të rrezikshme për jetën.

Ministri i Brendshëm Karl Nehammer tha se civilët, dy burra dhe dy gra, vdiqën nga plagët e marra.

Sipas tij 17 të tjerë u plagosën nga të shtënat.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending