Connect with us

Lajme

E konfirmon Siria: Ja sa persona na i vrau SHBA-ja

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë sulmuar bazat e ushtrisë së regjimit të Assadit pas urdhrit të dhënë nga presidenti, Donald Trump. Të vrarë nga ky sulm në Homs kanë mbetur 6 persona.

Published

on

Sulmi është bërë nga aeroplanët luftarak të Amerikës dhe raportohet se për cak kanë pasur bazat ku është bërë sulmi me armë kimike nga ushtria e Assadit mbi fëmijët sirianë, transmeton Periskopi.

Gjatë sulmit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës mbi bazën e ushtrisë siriane kanë mbetur të vrarë gjashtë persona konfirmon komanda e forcave të Sirisë, raporton CNN. /Periksopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending