Connect with us

Lajme

E konfirmon Ministria e Brendshme: Njëri nga sulmuesit është vrarë

Published

on

Disa persona janë plagosur pas të shtënave me armë në qendër të Vjenës, bazuar në raportet e policisë.

Ministria e brendshme tha se një sulmues kishte vdekur ndërsa një tjetër ishte “në arrati” në kryeqytetin austriak.

Derisa mediat e huaja kanë raportuar edhe për të vdekur të tjerë.

Policia e Vjenës ka dhënë detajet e fundit ku ka konfirmuar se ka pasur të shtëna në gjashtë lokacione të ndryshme të qytetit, ku cak i sulmit ishe Sinagoga.

Një operacion i sigurisë në shkallë të gjerë është duke u zhvilluar dhe policia u ka kërkuar njerëzve që të shmangin të gjitha hapësirat publike.

Pamjet e publikuara në mediet sociale treguan njerëz duke vrapuar, derisa dëgjohej ajo që raportohej të ishte e shtënë me armë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending