Connect with us

Sporti

E kërkoi gjatë por kurrë nuk e arriti – ky është reagimi i Gerrard pasi Liverpooli shpallet kampion

Published

on

Steven Gerrard tha se ai do të ishte njeriu më i lumtur në botë nëse Liverpooli do ta fitonte Premier Leaguen.

Në mars, legjenda e “Anfieldit” tha se e ka njërin sy në “Anfield” nga Skocia dhe se titulli do ta bënte atë njeriun më të lumtur në planetë, transmeton Periskopi.

Gerrard kurrë nuk kishte fituar Premier Leaguen me klubin, por reagoi në Instagram të enjten mbrëma, pak pasi u sigurua titulli edhe matematikisht.

p1ebmp7pkg164rslkhutoq71dk6h.jpg

Gerrard postoi një foto të grupit aktual të lojtarëve, me titullin: “Kampionë të Premier Leagues 2019/20.”

Ai pastaj shkroi mesazhin e mëposhtëm në atë që duhet të ketë qenë një natë tejet emocionuese edhe për të.

“Urim të gjithë Liverpoolit rreth triumfit në Premier League,” shkroi ai.

“Të udhëhequr nga një trajner i klasit botëror dhe stafi i tij. Së fundmi dhe më e rëndësishmja, fansat të cilët kanë pritur 30 vite. Le të fillojë festa.” /Periskopi.com/

p1ebmo04kdri1tup1v3g1fj211pn9.jpg

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending