Connect with us

Sporti

A e keni pritur këtë deklaratë nga Klopp?

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka reaguar pas zërave që thonë se ‘reds’ e kanë më të lehtë të garojnë në Premier Ligë, për shkak se nuk luajnë në garat europiane.

Published

on

Mirëpo, gjermani nuk mendon kështu.

Ai thotë se 80 deri në 90 për qind të skuadrave që bëhen kampione në top-ligat europiane, marrin pjesë në Ligën e Kampionëve.

“Çdokush flet rreth kësaj, por unë mendoj se 80 deri në 90 për qind të skuadrave kampione luajnë në Ligën e Kampionëve”, deklaroi Klopp.

“Pse ndodh kjo? Për shkak se ata kanë cilësi, ata mund të bëjnë rotacione dhe mund të pushojnë kurdo”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending