Connect with us

Sporti

E dhimbshme: Vdes nga koronavirusi trajneri i njohur i basketbollit

Published

on

Viron Toska, trajneri i ekipit të basketbollit për femra “Flamurtari’ ka humbur betejën me Covid-19.

Lajmin për ndarjen nga jeta të Toskës e jep gazetari vlonjat Enrik Mehmeti. “Ndahet nga jeta për shkak të Covid-19 Viron Toska ,i cili ka drejtuar ekipin e basketbollit dhe Pallatin e sportit në Vlorë”, shkruan ai.

Toska ekipin e basketbollit për femra të Flamurtarit e ka shpallur 15 herë kampion.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending