E dashura e Marco Verrattit është ëndrra e çdo mashkulli

Periskopi.com Sporti

Marco Verrati ka ditur të godasë edhe jashtë fushe.

Ai ka në krah bukuroshen e ëndrrave, Jessica Aidi.

Aidi është një modele shumë e njohur dhe e kërkuar, për shkak të vijave të saja trupore dhe mesfushori italian i PSG-së ndihet me fat që e ka në krah një bukuroshe të tillë.

 

 

Shpërndaje në: