Connect with us

Sporti

A e do Chelsea rikthimin e Lukakut?

Është spekuluar shumëherë për një rikthim të mundshëm të Romelu Lukakut te Chelsea.

Published

on

Këtij debati i është shtuar edhe trajneri i të kaltërve të Londrës, Antonio Conte.

Italiani thotë se skuadra e tij nuk ka nevojë për belgun, dhe se nuk ndihet i zhgënjyer që nuk e riktheu në verë në skuadër.

“Jo, absolutisht nuk jam i zhgënjyer që nuk e kthyem në skuadër”, deklaroi Conte.

“Ne kemi Diego Costan i cili është duke luajtur futboll fantastik, jo vetëm duke shënuar shumë gola, por duke punuar shumë dhe shumë mirë për skuadrën”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending