Connect with us

Lajme

Dyvjeçari gjendet duke vozitur në ora dy të mëngjesit

Published

on

Fëmija ishte gjetur i vetëm në veturën që drejtohet nga bateria e saj në orët e hershme të mëngjesit.

Një grua gjeti dy vjeçarin duke vozitur veturën lodër me bateri në një rrugë në jug të Carolina-së në orët e hershme të mëngjesit, transmeton KP shkrimin e The Independent.

Gruaja njoftoi policinë, të cilët kontaktuan me shërbimet sociale dhe morën fëmijën në zyrën e policisë.

Tre orë më vonë, disa gjurmë të vogla drejtuan policinë për tek shtëpia e prindërve të tij, të cilët thanë se e kishin vendosur atë në shtrat në mbrëmje rreth orës 9.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending