Connect with us

Lajme

Dyshime për bombë në Oslo të Norvegjisë

Published

on

Policia norvegjeze ka thënë se e ka gjetur “një pajisje e ngjashme me bombë” në kryeqytetin Oslo dhe për këtë arsye e ka arrestuar një person.

Agjencia Reuters ka raportuar se një hapësirë e gjërë e sheshit Gronland në kryeqytet mbrëmë ishte bllokuar.

Policia më vonë tha se “dukej se kjo pajisje kishte vetëm potencial për të shkaktuar dëme të kufizuara… dhe se po priten hetime të mëtejshme të domosdoshme”.

Policia nuk ka dhënë detaje për të dyshuarin që është arrestuar.

Vendet e Skandinavisë janë në gjendje të alarmit të lartë, pasi pardje një kamion e ka sulmuar turmën e njerëzve në Stokholm të Suedisë, duke i vrarë katër vetë dhe plagosur 15 të tjerë, në një sulm të dyshuar terrorist.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending