Connect with us

Sporti

“Dybala ia merr kurorën Messit” (Foto)

Published

on

Gjigandi medial sportiv, Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku protagonistët kryesor janë disa lojtarë nga takimi i mbrëmshëm ndërjmet Juventusit dhe Barelonës, përcjell Periskopi.

Dybala shënoi dy gola, ia mori kurorën e mbretit Leo Messit, Sandro e shkelmoi Neymarin dhe Chiellini ia hoqi dhëmbët Suarezit, kështu e ka paraqitur Omar Momani fitoren e fundit të Juventusit kundër Barcelonës e cila u mbyll 3-0. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending