Connect with us

Lajme

Dy të vdekur dhe dy të zhdukur nga stuhia në Itali

Dy persona kanë humbën jetën dhe dy të tjerë konsiderohen të zhdukur nga stuhia që ka goditur Italinë, raportojnë mediat italiane.

Published

on

Për shkak të shirave të rrëmbyeshëm dhe stuhisë kanë humbur jetën dy të moshuar, trupat e të cilëve janë gjetur në Xhenova dhe në Piemonte, transmeton kp

Po ashtu mediat raportojnë edhe për dy të moshuar tjerë që konsiderohen të zhdukur, një në Sicili dhe një në Agrigento.

Autoritetet italiane kanë shpallur gjendje emergjente në rajonin e Kalabrisë, Lombardisë dhe në Emilia-Romagna.

Në zonat që janë më të prekur nga stuhia, qindra njerëz janë evakuuar nga shtëpitë e tyre dhe shumë rrugë, shkolla dhe biznese janë mbyllur.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending