Connect with us

Lajme

Dy të arrestuar, kërcënojnë me armë e thikë një person

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy meshkuj të cilën sulmuan fizikisht një mashkull të enjten në rrugën “Bajram Bahtiri” në kryeqytet, si dhe e kërcënuan me thikë e armë.

Published

on

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar pasi që të njëjtit e kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull K/Shqiptar. Sipas viktimës njëri nga të dyshuarit kishte në dorë një thikë, ndërsa tjetri një revole me të cilën kishte shtënë disa here në drejtim të panjohur. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor”, thuhet në raport.

Sipas policisë, në vend të ngjarjes janë gjetur dy gëzhoja, ndërsa te të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë e cila është përdorur në rast. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending