Connect with us

Lajme

Dy shqiptarë në Itali kapen me drogë në vlerë prej 400 mijë eurosh

Published

on

Dy të rinjë shqiptarë janë arrestuar nga karabinierët në Itali për shitje të lëndëve të forta narkotike.

Në pranga raportohet se ka rënë një 25-vjeçar shqiptar që drejtonte një automjet Fiat në të cilin kishte fshehur 1.1 kg heroinë. Kontrollet vazhduan edhe në shtëpinë e 25-vjeçarit, shkruan albeu.

Aty u zbulua shqiptari tjetër 33vjeç dhe një sasi tjetër lënde narkotike e ndarë në disa doza, që pas peshimit rezultoi 7.2 kg heroinë.

Në total u sekuestrua 8.3 kg heroinë. Sipas policisë italiane, dy shqiptarët do të përfitonin 400 mijë Euro nëse lëndën narkotike do ta shisnin me doza. Dy të arrestuarit u dërguan në burgun e Sollicciano në Firenze.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending