Connect with us

Lajme

Dy shqiptarë e lidhën e më pas e plaçkitën plakën gjermane

Published

on

Policia ka kapur në Warstein dy persona që ishin në ikje, të dyshuar për hajni. 

Ata, siç thotë policia, kishin hyrë në një vilë, duke e befasuar të zonjën 67 vjeçare të vilës. Pasi kanë hyrë dhunshëm ata, duke ia mbajtur revolen, i kanë mbyllur gojën dhe e kanë lidhur në një karrige, shkruan wdr.de.

Pastaj ata ia filluan të kërkonin gjësende me vlerë dhe dikur ikën, transmeton albinfo.ch. Ndërkohë, e zonja e shtëpisë ia doli të lirohej dhe të alarmonte policinë.

Me helikopter dhe me qenë policorë, policia e ka kapur njërin nga të dyshuarit, të fshehur në afërsi. Tjetrin ka arritur ta kapte qeni policor në një zonë malore. Të dy janë shqiptarë dhe të njohur tashmë nga policia për vjedhje të kryera më parë

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending