Connect with us

Lajme

Dy shpërthime në Gostivar natën e kaluar

Published

on

Të hënën rreth orës 22 e 30 minuta në stacionin policor në Gostivar është paraqitur shpërthim në rrugën “Pançe Popovski”, ndërtesa numër 2, në katin përdhes të një objekti banesor.

“Pas daljes së policëve në vendin e ngjarjes në katin përdhesë është gjetur një shishe e plastikës e mbushur me lëng të panjohur me aromë të fuqishme e përzier me copë të folisë së aluminit. Gjatë kohës së sigurimit të vendit të ngjarjes, te ndërtesa tjetër e afërt është dëgjuar edhe një detonacion, me ç’rast janë vërejtur dy persona duke ikur me vrap”, njoftoi policia.

Nga ana e policëve që kanë qenë në vendin e ngjarjes janë ndërmarrë masa për kapjen e personave. Ata janë arrestuar dhe pas verifikimit të identitetit të tyre është konstatuar se bëhet fjalë për dy persona të mitur në moshë 16-vjeçare nga Gostivari. Ndaj tyre policia paralajmëron padi adekuate, shkruan LajmPress.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending