Connect with us

Sporti

Dy orë para derbit të madh italian, situata jashtë SAN SIROS shumë e zjarrtë – tifozët vërshojnë Milanon

Published

on

 

Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet derbi Madonnina, duel ky në kuadër të xhiros së 23’të të Serie A, shkruan Periskopi.

Si çdo takim tjetër edhe ky derbi ndërmjet Milanit dhe Interit pritet të jetë shumë i zjarrtë dhe i rëndësishëm për të dyja skuadrat, kjo pasi aktualisht Interi ndodhet në vendin e parë me plotë 50 pikë i ndjekur nga Milani që aktualisht ka 49.

 

Kur na ndajnë më pak se dy orë nga derbi, situata jashtë stadiumit ‘San Siro’ është shumë e zjarrtë.

Shihni videot. /Periskopi.

Image

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending