Connect with us

Sporti

Dy kosovarët sot në ring, përballjet transmetohen nga Sky

Dy vëllezërit kosovarë. Musa dhe Safet Avdimetaj do të ngjiten përsëri në ring. Të njohur me nofkat si Toni dhe James Kraft, vëllezërit kosovarë do të kenë sfidë të rëndësishme për karrierën e tyre.

Published

on

Safeti do të përballet me afrikanin, Abdulla Paziëapazi që regjistron deri më tani 15 fitore në 15 përballjet e tij ndërsa Musa do të sfidohet nga Kassim Ouma që llogaritet si një boksier me të ardhme të madhe në boks.

Transmetimi i këtyre meçeve do të bëhet edhe në gjigantin televiziv, Sky. Meçet do të fillojnë në orën 22:00 me kohën tonë lokale.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending