Connect with us

Lajme

Dy familje i japin fund hasmërisë në Mitrovicë (Foto)

Published

on

 

Sot në xhaminë e Shipolit në Mitrovicë, para namazit të xhumasë janë pajtuar dy familje që kanë qenë në hasmëri.

Në prezencën e imamit të xhamisë, Fatmir Latifaj, dhe xhematit të këtij tempulli fetar, ka marrë fund zënka në mes familjes Sadiku dhe Begu.

Ndryshe, pesë muaj më parë, pas një përleshje fizike ishte ther më thikë nxënësi i Shkollës Fillore “Fazli Grajçevci” në Mitrovicë, Granit Sadiku, nga ana e moshatarit të tij Endrit Begu.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending