Connect with us

Lajme

Durrës, tentohet të rrëmbehet një 18-vjeçar

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim tre të rinj, të cilët kanë tentuar të fusin me forcë në mjetin e tyre një 18-vjeçar.

Published

on

Burime zyrtare bjën të ditur se rreth orës 10.30 të së enjtes E. M, 18 vjeç rrëfen se tre persona të panjohur i kanë dalë përpara me një mjet tip Benz dhe kanë tentuar ta fusin me forcë në makinë për ta rrëmbyer.

18-vjeçari ka mundur të largohet me vrap, dhe më pas ka bërë denoncimin në policinë e Durrësit.

Efektivat kanë nisur menjëherë hetimet dhe gjatë kontrolleve të ushtruara kanë gjetur mjetin e përdorur nga autorët me targë të identifikuar.

Gjithashtu është bërë i mundur identifikimi dhe shpallja në kërkim e T. N, 23 vjeç, nga Durrësi, E. G, 21 vjeç dhe E. G, 21 vjeç nga Kavaja.

Policia nuk bën të ditura motivet e kësaj ngjarje për shkak të hetimeve, por thotë se vijojnë hetimet për identifikimin e autorit të katërt dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending