Connect with us

Sporti

Duam të fitojmë çdo trofe

Published

on

Mbrojtësi i majtë i Barcelonës, Jordi Alba thotë se klubi i tij dëshiron të fitojë të gjithë trofetë.

Gjigandi nga Camp Nou u shpall kampion i La Ligas në sezonin e kaluar, mirëpo nuk arriti ta fitonte Ligën e Kampionëve.

“Skuadra jonë është si tifozët tanë. Ne duam të fitojmë të gjithë trofetë”, deklaroi Alba.

“Ne jemi shumë të motivuar në çdo garë dhe nëse ne nuk arrijmë ta fitojmë Ligën e Kampionëve, atëherë njerëzit mund të thonë se kjo garë merr rëndësi të shtuar”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending