Connect with us

Sporti

Dua që Arsenali ta shkatërrojë Tottenhamin

Legjenda e Arsenalit, Ian Wright dëshiron që ish-skuadra e tij ta mposhtë bindshëm rivalin nga veriu i Londrës, Tottenham Hotspur.

Published

on

Derbi i madh zhvillohet nesër në Emirates Stadium me fillim nga ora 13:00, në kuadër të Premier Ligës.

“Vërtetë dua që Arsenali t’i shkatërrojë ‘Spursat’. Arsenali ka golat në ekip, kanë vetëbesim dhe po fluturojnë. Lojtarët kryesor si Ozil e Sanchez janë në një formë inspiruese. Ka gola në secilën pjesë të ekipit. Vincent Janssen nuk ka shënuar golat që i nevojiten Tottenhamit prandaj Harry Kane që rikthehet do të jetë në presion të lartë pasi ekipi ka nevojë për golat e tij”, ka thënë Ëright për The Sun. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending