Connect with us

Sporti

Dritës nesër i bashkohet ylli i futbollit kosovar

Published

on

Kastriot Rexha më në fund ka bërë zgjidhjen. Sulmuesi që në dy vitet e fundit djersiti fanellën e Besës së Pejës, nesër do t’i bashkohet Dritës.

Gazeta Olle mëson se lojtari ka arritur marrëveshjen dhe klubi do ta prezantojë para stërvitjes.

Rexha kërkohej edhe nga klube tjera në Superligë.

Ai më herët ka luajtur edhe në skuadra tjera në Kosovë, kurse mbahet mend për një sezon në Shqipëri, tek Vllaznia e Shkodrës.

rexha 4545

Rexha

rexha

Rexha

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending