Connect with us

Sporti

Drita-Trepça’89 kryendeshja e javës

Java e 13-të në kuadër të Vala Superligës në futboll do të sjellë ndeshje atraktive këtë fundjavë.

Published

on

Ndeshja më interesante do të jetë ndërmjet Dritës dhe Trepça’89.

Çiftet e kësaj jave në futbollin elitar kosovar janë këto:

Drenica – Hajvalia

Feronikeli – Gjilani

Drita – Trepça’89

Ferizaj – Besa

Prishtina – Liria

Trepça – Llapi /Periskopi.com

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending