Connect with us

Sporti

Drita transferon një lojtar

Drita e Gjilanit ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me mesfushorin Armend Kastrati.

Published

on

Lajmi është konfirmuar nga vetë faqja zyrtare e klubit.

“Armend Kastrati është rikthyer në Dritë. Armendi tani është pjesë e Dritës, dhe besojmë që përvoja e tij do t’i ndihmojë mesfushës së Dritës”, shkruan në njoftimin e këtij klubi në faqen e tyre në Facebook.

Emërimi i Ismet Munishit në postin e trajnerit te kjo skuadër pritet ta nxjerrë atë nga kriza e rezultateve nëpër të cilën po kalon. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending