Connect with us

Sporti

Drita-Prishtina, kryendeshja e javës së 11-të

Vala Superliga e Kosovës vazhdon me ndeshjet tjera të javës së 11-të.

Published

on

Prishtina do ketë një udhëtim të vështirë në Gjilan, ku do përballet me Dritën e Ismet Munishit.

Kurse ndeshje tjetër interesante do jetë edhe ajo ndërmjet Besës dhe Gjilanit.

Ja të gjitha ndeshjet:

Drita – Prishtina
Besa – Gjilani
Llapi – Drenica
Liria – Ferizaji

Të gjitha ndeshjet zhvillohen nga ora 14:00. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending