Connect with us

Lajme

Tërmet në Kosovë

Published

on

Një tërmet me magnitudë prej 5.0 shkallë të Rihterit është ndier në shumë qytete të Kosovës.

Prishtina, Prizreni, Gjilani, Kaçaniku dhe vende të tjera, kanë ndier dridhje të tokës e cila është dëgjuar rreth orës 15:15 minuta.

Tërmeti në mesditën e sotme në Kosovë, ndodh pas tërmetit të mëngjesit në Shkup, ku është raportuar për një tërmet që nga orët e hershme të mëngjesit.

111

Dridhje toke në Prishtinë 

Para pak çastesh edhe në Prishtinë është ndier një dridhje toke.

Kjo dridhje, vjen pas tërmetit të mëngjesit të sotëm në Shkup i cili është ndier edhe në disa pjesë të Kosovës, si Kaçaniku dhe vende të tjera.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending