Connect with us

Sporti

Dridhet United, Rooney largohet në këtë muaj?

Tifozët e Manchester United kanë arsye të jenë nën ethe.

Published

on

Kapiteni i kësaj skuadre, Wayne Rooney mund të largohet nga Old Trafford në këtë muaj, shkruan e përditshmja britanike Daily Telegraph, transmeton Periskopi.

Anglezi prej kohësh është duke u përfolur për një largim të mundshëm nga 20 herë kampioni i Premier Ligës, ndërsa thuhet se destinacioni i ardhshëm i tij ka gjasa të jetë futbolli kinez.

Në Kinë afati kalimtar i transferimeve vlen deri në fund të shkurtit dhe mundësia që Rooney të kalojë atje ekziston.

Javë më parë u raportua se një klub kinez është gati t’i ofrojë anglezit një super-pagë në vlerë prej 1 milionë euro në javë. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending