Connect with us

Sporti

Drenica-Arbëria dhe Besa-Llapi: Mbyllen pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës

Published

on

Kanë përfunduar pjesët e para nga dy ndeshjet e javës së shtatë në Superligën e Kosovës, që kanë filluar nga ora 14:00.

Arbëria është duke avancuar 1-0 kundër Drenicës, falë një autogoli nga Hamiti në minutën e tetë, shkruan Periskopi.

Llapi, në anën tjetër, është në rrugë të mirë ta regjistrojë fitoren e parë të sezonit të ri, pasi po avancon 2-0 si mysafir i Besës pas pjesës së parë.

Holi 19′ dhe Ramadani 30′ ishin realizatorët. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending